Akademia Pieniądza: jak znaleźć pracę i zarobić pierwszy milion

Jak znaleźć pracę? Nie pisz i nie wysyłaj CV, nie wyjaśniaj, dlaczego Twoje kwalifikacje odpowiadają stanowisku pracy. Porad wartych 15 tysięcy złotych udziela w ramach Akademii Pieniądza Krzysztof Kanciarz. Nie przez przypadek trafiają one jednak do działu Humor Absolwenta.

 

Jak znaleźć pracę?

„Ja nie chcę u Was pracować, to Wy chcecie mnie zatrudnić” – tak prezentować się powinien człowiek sukcesu zdaniem prowadzącego program Akademia Pieniądza.

Na poparcie tej tezy wspomina: „Pamiętam, jak podczas studiów biznesu w Massachusetts zobaczyłem lukratywne ogłoszenie o pracę ze świetnej firmy. Było to dla mnie idealne, wymarzone stanowisko. Dlatego nie odpowiedziałem na to ogłoszenie. Dlatego dostałem tę pracę. Tylko kilka miesięcy później dostałem propozycję zostania prezesem tej firmy”

 

O co chodzi?

Akademia Pieniądza to oczywiście wysublimowany żart, na tyle dobry, że są osoby skłonne uwierzyć w porady Kanciarza. W rolę biznesmena wcielił się Krzysztof Gonciarz, znany wideobloger. Projekt Akademii Pieniądza realizuje od listopada 2012 r. i dotychczas opublikował na swoim kanale 9 tematycznych filmów, poświęconym sekretom sukcesu, marketingowi internetowemu czy promocji marek na blogach.

 

Najciekawsze odcinki Akademii Pieniądza

W jednym z odcinków Krzysztof Kanciarz wyjaśnia szczegóły tego, jak zarobić milion złotych w kwadrans. I dzieli się swoimi osiągnięciami w tym zakresie.

W innym filmie z serii dodaje: „Największym zagrożeniem są szarlatani biznesu, ludzie, którzy nic nie osiągnęli, nic nie przekazują, a nazywają siebie couchingiem.” Rozprawia się z nimi bez śladu współczucia.

 

Jeśli odpowiada Wam humor, jaki prezentuje Akademia Pieniądza, więcej filmów znajdziecie na kanale autora na Youtube. LINK

Podziel się linkiem:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • email
  • Twitter
  • Wykop

Czas Absolwenta

Czas Absolwenta doradza, pisze o rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu wyzwań.

More Posts

Dodaj komentarz